среда, 15 мая 2013 г.


Кілька способів порятунку від депресії і туги:
1. Викинути з голови всі негативні думки і те, що псує настрій.
Це непросто, але спробувати варто. Якщо не хочете не тільки собі, але й оточуючим псувати життя.
2. Виключити, по можливості, зі свого життя тих людей, які навіюють нудьгу і приносять депресивний стан у ваше життя. Без жалю розлучатися з тими, хто в дійсності не відповідає вам по духу та внутрішнього світу.
3. Згадати ті моменти у своєму житті, які найбільш запам'яталися і які завжди піднімали вам настрій. А таких в житті кожної людини достатньо. Перегляньте старі фотографії, пригадайте, як весело ви проводили час з друзями та рідними, скільки було випадків, коли ви сміялися до упаду.
4. Запросити улюблених друзів у гості, організувати веселу вечірку. Близькі завжди підтримають вас у важку хвилину, тільки якщо вони насправді близькі вам друзі.
5. Увімкнути улюблену музику. Нехай вона сумна, неважливо. Поплачте. Сльози теж можуть бути рятівним засобом. Вони з'являються від надлишку почуттів, як переповнений посуд з водою. Коли він повний - вода виливається. Так і з людиною. Коли почуття переповнюють її і вже не можуть триматися під контролем, вони виливаються назовні, через сльози і відразу стає легше.
6. Знайти собі заняття. Зайнятися улюбленою справою. Неважливо що це, лише б подобалося. Потанцюйте, приготуйте що-небудь смачненьке. І до біса дієту. Пограйте на улюбленому інструменті. Нехай це будуть навіть чиїсь нерви. Треба дати вихід своєї енергії та емоціям.
7. А може, вас раптом захопить якась робота? Адже вона теж може бути улюбленою  і дуже подобатися. Зануріться з головою і подивіться скільки справ давно занедбаних або відкладених буде зроблено.
8. Але найкраще з усіх засобів проти туги - це знайти людину, яка перебуває у ще більшій депресії, ніж ви. Тоді "приводити її до тями" або "повертати до життя" вам доведеться весь свій вільний час, а ваша депресія і туга здасться вам не такою вже й трагічною. Навпаки, поруч з нею ваше життя виявиться цілком оптимістичним ...
9. Займіться шопінгом. Саме обновки можуть найбільше підняти настрій, особливо, коли є гроші)))).
Неважливо, який спосіб боротьби з тугою та депресію ви виберете чи знайдете свій, ще кращий. Головне - боротися!Комментарии: 0:

Отправить комментарий

Подпишитесь на каналы Комментарии к сообщению [Atom]

<< Главная страница